Članovi šahovskog kluba Kralj bili su gosti SOS kanala povodom odlaska u Rim. Šahovsko bratimljenje privuklo je pažnju medija i tom prilikom Marija Lukić – trener kluba, Veljko Milosavljević, Dimitrije Krstić i Kristina Todorović pričali su o tome kako su se proveli u Rimu, šta su sve naučili, o svojim pobedama, uspesima koje nižu i o tome kako su prezadovoljni radom kluba. Takođe, napomenuto je da otvaramo i školu šaha na Novom Beogradu, kao sekciju šahovskog kluba Kralj u ul. Gandijeva 130b (blok 63). Više detalja možete pogledati u prilogu:
