Šahovski izlet i simultanka – Divčibare 10. jun 2017.
Povodom kraja školske godine i odlične šahovske sezone i ove godine organizovali smo izlet. Mini-busom, rano ujutru, sa 18 takmičara pošli smo na Divčibare. Osvojili smo Crni vrh (1096 metara) obišli crkvu i centar Divčibara pa se uputili na ručak. Posle ručka usledila je simultanka protiv IM Slobodana Mirkovića na kojoj su remizirali Balša Vidak Graovac, Anisia Savić, Aleksa Sekulić i Ana Letunica i time osvojili magnetni šah.
Nakon simultanke usledilo je druženje u prirodi i različite igre pa povratak kući. Pogledajte kako smo se proveli.
Fotografije:
[nggallery id=165]
