Šahovski klub Kralj učestvovao je u prvom kolu Kupa Beograda. Iako mlada i još uvek neiskusna ekipa borila se među seniorima. Prvi dan izgubili smo meč sa 3-1 od ekipe Mirjeva, dok smo drugi dan gostujući kod njih izgubili 4-0. Jedno veliko iskustvo i vrlo nezgodan protivnik baš u prvom kolu.
Čestitamo ekipi Mirjeva na zasluženoj pobedi i želimo im ne samo da prođu do finala Kupa već i što bolji plasman.
Našu ekipu činili su Marko Savičić, Marko Mićović, Đorđe Radujko, Igor Jolović i Boris Jolović
[nggallery id=28]
