Kadetska i juniorska liga šahovskih klubova Beograda odigrana je na Starom Difu 12.12.2015. godine u muškoj i ženskoj konkurenciji. Igralo se po bergerovom sistemu na tempo igre od 15 minuta po igraču. Predstavnice našeg kluba u ženskoj konkurenciji do 16 godina osvojile su III mesto. Dečaci do 20 godina osvojili su IV mesto dok su dečaci do 16 godina osvojili VI mesto.Čestitamo svim igračima na odličnoj igri!
Galerija fotografija:
[nggallery id=149]
